Haberin var mı ?

Youtube Videosunu Mp3 Olarak İndirme

Sosyal medyanın en çok kullanılan mecraalarından biri youtube. Günde milyonlarca kişi orada video izlemekte. aynı zamanda Türkiyede de bir çok kişi youtube hizmetlerini kullanmaktadır. Peki izlediğiniz bu videoları indirmek istemez misiniz ?
Tabii ki izlemek ve indirmek isteyeceksinizdir. Bugün size bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım.

Youtube videosu indirme nasıl olur?

Benim kullandığım yöntemi anlatayım kısaca. Mozilla tarayıcı kullanırsanız sizin video indirme olayınız çok çok kolaylaşacaktır. Mozillada eklentiler kısmına geliyorsunuz. orada “eklenti ara“ya tıklıyorsunuz. o arama kısmına “Download Helper” yazıyorsunuz. Simgesinde 3 top olan eklentiyi kuruyorsunuz bi kaç dakikada. ve artık sadece youtube da değil tarayıcı ile izlediğiniz her videoyu farklı şekillerde indirebiliyorsunuz bu sayede.

Youtube Videosunu Mp3 Olarak İndirme

Benim de ilgimi çeken bu durumu da açıklamaya çalışayım hemen. Sevdiğiniz müzikleri bilgisayarınıza mp3 olarak kaydetmek isteyeceksinizdir hepiniz. Birazdan size vereceğim link ile bunu çok basit şekilde yapmış olacaksınız. Buyrun:

Youtube Videosunu Mp3 olarak İndirin

bu linke tıklıyorsunuz. daha sonra orada boşluk kısmına youtube da izlediğiniz videonun linkini yapıştırıp convert e basıyorsunuz. bi iki dakika sonra kaydet olayı çıkıyor zaten. bilgisayarınıza o videoyu mp3 olarak kaydetmiş oluyorsunuz.

Anlamadığınız yeri burdan sorabilirsiniz.

İyi dinlemeler.

Daha Fazla Göster

Samanpan

Dünyanın en güzel şehrinde doğup dünyanın en dandik başkentinde hayatını devam ettirmekte. Psikoloji İle uğraşmakta olup saçmalamak için bu siteyi kullanmakta. Tanısanız çok sevmezsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu