Haberin var mı ?

Steve Jobs Anısına

Apple compüter kurucusu…güzel insan iyi adam steve jobs. cümlenin sonundan başlayalım artık ölmek üzere hastalıktan ve yarı kilo kaybıyla kendinde değil… 3 aylık kalan bir ömür, ya da 3 ayın dışındaki ömrüne sığdırılmış koca bi dünya…ilginç bir hayat öyküsü var . buyrun.

En güçlü iş adamı seçilmiş bir karakter.

Kurduğu şirketlerin yıllık geliri abd nin yıllık gelirinden fazla olan adam.

şuan kullandığımız mause ları ona borçlu olduğumuz kişilik.

Kendi kurduğu şirketten (apple) ayak oyunu ile kovulan, daha sonra kurduğu animasyon şirketi ile (pixar) ile yine dünyanın en iyi parasını kazanan, daha sonra kendi kurup atıldığı şirketi kendi parası ile tekrar satın alıp başına geçen insan.

Bunların yanında buz devri, shrek vs gibi en kral animasyon filmleri ile, dünyanın en kral ürünlerini borçlu olduğumuz insan.

sürekli aynı tip kıyafet giymesi ile dikkatleri üzerine çeken adam (mavi kot, yarım boğazlı siyah kazak)

Hayatında bi kaç ayı kalmış durumda şuan. ve çok yakında ölüm haberini alacak haldeyiz. Allahtan rahmet, yakınlarına şimdiden sabır dilemesem de bi burkuntu olur içimde. ya da her ipod umdan bişey dinlerken aklıma gelir bu garip insan. Yıllardır konuşmayan babası da son anlarında yanında oluyormuş. son hali de böyle bişey işte :

Neyse ölümlü dünya. ya da dünya bu adama bişeyler borçludur.. saygı sevgi..

Daha Fazla Göster

Samanpan

Dünyanın en güzel şehrinde doğup dünyanın en dandik başkentinde hayatını devam ettirmekte. Psikoloji İle uğraşmakta olup saçmalamak için bu siteyi kullanmakta. Tanısanız çok sevmezsiniz.

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu