Haberin var mı ?

Değişimin Farkında Mısın(ız) ?

Sitemizde köklü değişikliklere gittik. Sitemiz derken benim sitem işte. Farkında mısınız da derken tek takipçim olduğundan ona yazıyorum farkında mısın ? değilsen de söylerim zaten sana ben :) ne saçma bi konu açtıysam artık daha ilk cümlede bitti. neyse konuyu bitirmemek için sanki beni takip eden başkaları da var gibi düşünüp anlatmaya başlıyorum.

Görünümü komple değiştirmiş bulunmaktayım. üstteki konu slaytında güzellikler mevcut. üzerinize gelince perde gibi açılıyo içinden yazı çıkıyo . güzel bi özellik bu :)

sonra en altında da bileşen kısmı var. etiket falan  dalgası. onlarda duruyo altta.

konu yazması çok hoş. yazı stilinden dolayı. okuması da eminim size zevk verecektir.

daha geniş bi arayüz var. sağ tarafta sidebar yok. üstte kategorilerin yanında güzellikler mevcut. arama dalgası da tıklayınca orda çıkmakta.

her sitede olduğu gibi “yukarı çık” özelliği yok :))) bizde aşağı in özelliği var. ne işe yarayacaksa artık.

konuların altında sosyal media da paylaşma özelliği var. paylaşmayın aman başkaları da siteyi görmesin. zaten  sölemeyecektim ki google a mubarek samanpan lafzını yazan herkes siteyi de görüyor.

yapacak bişey yok napalım artık. öyle işte. site ile alakalı da;

sevgili aycan a çok teşekkür ediyorum. bir ay süresince uğraştı bu tema için. kız başına harikalar yaptı maş.

başka da bişey yok şimdilik. bi sıkıntı gözlediğinizde bana haber vermeyin. kapayın siteyi gidin face de falan takılın . hadi görüşürük :)

Daha Fazla Göster

Samanpan

Dünyanın en güzel şehrinde doğup dünyanın en dandik başkentinde hayatını devam ettirmekte. Psikoloji İle uğraşmakta olup saçmalamak için bu siteyi kullanmakta. Tanısanız çok sevmezsiniz.

İlgili Makaleler

8 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu