Boş Konuşma Haberin var mı ?

Son Ders

Son an, Son saniye, son ders vb… Kim bilebiliyor ki son ders ne zaman olacak. bi yerde okumuştum insanlara ölüm tarihi bildirilseydi,yarı ömrünü zevk-u sefa da yarı ömrünü de darağacına gider gibi geçirir diyordu. haklı gerçekten de . Bilmememiz şahsen çok daha büyük bir nimet.

Yaşıyoruz ama hala aynı gariplikte. ne zaman neyin geleceğini bilmeden yaşamaktayız. Aslında burdan bize anlatılan şey şu; her anını son an gibi yaşa diyor yaratıcı belki de . anlayana tabi. bi kaç son an resmi koyayım da kararan içiniz ferahlasın sonra devam edelim.

Ölüm de öyle garip bişey demekki. Hep anlatırlar ya herşeyi tatmış bi ölümü tatmamış, sonra intihar etmiş gerizekalı falan. Öyle saçmalıklara girmeye gerek yok ki . hayatta bazı şeyleri bi defa tadacaksın ölüm de öyle bişey.

Ölüm anı ile de çok şey söylenir. herkesin ölümü yaşamasına göre gelecektir diye. Bu açıdan baktığımızda da pek sağlıklı bi ölümüm olmayacak gibi. gerçi ölüm sağlıklı değil o yüzden sıkıntı yok.

Neyse böyle bişey işte. içiniz kararmış olabilir. bir bir terkeden sevdiklerim de bi nebze o ölümü tattırıyorlar. zaten ölümün kendisi ayrılık değil mi ?

Değil değil. aslında kavuşma… ama anlayana işte. haydi selametle…

Yazar Hakkında

Samanpan

Dünyanın en güzel şehrinde doğup dünyanın en dandik başkentinde hayatını devam ettirmekte. Psikoloji İle uğraşmakta olup saçmalamak için bu siteyi kullanmakta. Tanısanız çok sevmezsiniz.

Yorum

Yorum Yap