Boş Konuşma

Sıkkınlık-Bıkkınlık

Sıktı bu hayat da insanı yaw . Her sabah kalk her gece uyu yemek ye yürü. Midemi bulandırdı. hatta bizzat midemi altüst etti. hatta ellerim bile acıyor. neden diye sormayın acıyor işte. işe gel sabah. çalış. saatin geldimi çık evine git. gitmessen gitme. sonra giderken ibrahim ve ramazan beylere uğra. çayları varsa çay iç. yoksa çay yaptır. serin serin muhabbet et.

interneti aç. sol bastan basla siteleri açmaya. ilk kendi sitelerimi sonra wm sitelerini sonra paylaşım sonra hobi sonra haber sonra mail…

bitince tekrar başa dön bi daha başla. sonra ömrün bitsin.

oku, askere git, evlen, çocuk yap, çocuğu okut, askere gönder, evlendir, torun bekle sonra geber git dünyadan.

nasıl bilirdiniz desinler :) :)

nası bilecez iyi bilirdik tabi. hangi cenaze töreninde kötü bilirdik diyen çıkmış. zira kötü bilenin cenazede ne işi var. ya da varmıdır öyle fenomenolojik sıkıntıları olan psikolojik deli.

şimdi tekrar başa dön ve bunları yaz sitene.

sonra bunları yaşa

sonra geberip git dünyadan.

1 hafta üzülsün insanlar. sonra devam. he ya cidden 1 hafta üzülürler mi bana.

ellerim ağrıyo, midem çok fena :(

kimin umurunda ki? gülmeye bakın eğlenmeye bakın nolacak sanki. zaten sizi güldürecek o kadar çok şey varki dünyada. herşey son sınırında iyi olduğundan sabah akşam gülelim :( eğlenelim. espriler yapalım şakalar yapalım ohh mis.

somalide açlıktan ölsün çocuklar, he pardon açlıktan ölme olmazdı değil mi?

halbuki burda herşey çok güzel.

sabah saatinde çayını simidini al. gazeteni de al. varmı ötesi.

banane somalideki o çocuğun resminden. baksana halinden demiyorum he resminden. kim takar onun o halini. resmine acıyan olursa olur. resmine acıyanda üzerine düşeni yerine getirmiştir demi. üzülmüştür . hatta az fazla baktıysa gözünden yaş da gelmiştir.

o yaştan sonra somaliye büsbütün huzur da gelir he !

kimin umurunda ki o çocuğun hali.

kendini düşündüğün kadar kardeşini düşünmessen iman etmiş sayılmıyo muydun ! estağfurullah yaaa.

halbuki kandil gecesi 100 rekat namaz kılmıştık . sabah namazına kadar hemde. kuran da okuyorum. sahi hadis miydi o yaa.

kimin umurunda ki o çocuğun hali. hepimiz müslümanız ohh mis !

gidelim camiye gelelim. hatta evde de kılarız kandillerde doldursak yeter. bayram sabahı hemde. süperdir demi. selamlaşırsın herkesle de ne güzel . eve gelirsin evin köle kadınları kahvaltı hazırlamıştır. hemde neler neler üfff . sıcak da ekmek alırsın -ki bayat yemek caiz değildir bayram sabahı. halbuki o yemediğin bayat ekmeği birer lokmaya bölerek kaç insan yerdi uzak diyarlarda.

kimin umurunda ki o çocuğun ailesinin hali.

soru sordular dün : hocam oğlum 6 yaşında kızım 8 yaşında ikisi aynı anda jakuziye girseler cinsel kimlik açısından sıkıntı olur mu ?

olur mu yaaa. girsin tabi. giysinler cicilerini. ne güzel işte abla kardeş. girsinler tabi noooolacak.

kimin umurunda he benim mi o çocuğun hali.

şimdi bitirecem bu konuyu yine gülüp eğlenecem demi.

tükürdüğüm dünyası dönse ne olacak dönmese ne olacak ! hala hayalim var benim hala ! hala mutlu olma planlarım var ! hala hedeflerim var ! yetmiyo lanet olası dünyanın getirdikleri !

en güzeli ne biliyomusunuz  boşverin bunları !

bi çok değerli dostumun dediği gibi : bak dalgana !

Daha Fazla Göster

Samanpan

Dünyanın en güzel şehrinde doğup dünyanın en dandik başkentinde hayatını devam ettirmekte. Psikoloji İle uğraşmakta olup saçmalamak için bu siteyi kullanmakta. Tanısanız çok sevmezsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Artık sona ermesini istiyorum. Gerçekten yoruldum, patron. Yollarda yağmurdaki bir serçe kadar yalnız olmaktan yoruldum. Yanımda hiç arkadaş olmamasından bıktım. Nereye gideceğimizi, nereden geldiğimizi söyleyecek biri olmamasından… İnsanların birbirine kötü davranmasından bıktım. Her gün dünyada hisettiğim ve duyduğum acılardan usandım. Çok fazla var… Sanki her an için kafama cam parçaları batıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu