Boş Konuşma

Kişilik Çözünmesi

Kişilik Çözünmesi varolan duruma maruz kalmak aynı zamanda kaldığı bu durumdan hoşnut olmamak yine aynı zamanda hoşnut gibi davranışlar sergilemek olarak özetlenebilir. Bilmem anlatabildim mi? ya da çok da önemli değil birinin beni anlaması. varolan ortamda bende aynen kişilik çözünmesi yaşıyorum. he ayrıca bu deyim bilimsel bi deyim değildir.aklımdan öyle geçti sadece. yoksa anlam bütünlüğü vs aranacak bi durumu yok.

Çağ da öyle bi hal aldı ki zaten kimse varolan ortamdan  hoşnut değil.ayrıca herkes varolan ortam hakkında sürekli yargılayıcı konussa da yaşayış hiçte öyle durmuyor. zira herkesin hoşnut olmadığı bi toplum mantıken bitip tükenmek zorundadır. lakin iş hiç de öyle deil. gündelik meselelerden basit olaylardan vs mutlu  olmayı alışkanlık haline getirmiş bir milleti uyutmak pek de zor olmasa gerek.

klavyenin space tuşu çıkmış olmasından kaynaklı yazmakta çok zorluk çekmekteyim ey hayat.

konunun devamı canım istediğinde ve klavyem sağlam olduğunda  gelecek.

beni takip etmeyin :) diyerekten gidiyorum. by

Daha Fazla Göster

Samanpan

Dünyanın en güzel şehrinde doğup dünyanın en dandik başkentinde hayatını devam ettirmekte. Psikoloji İle uğraşmakta olup saçmalamak için bu siteyi kullanmakta. Tanısanız çok sevmezsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu