Boş Konuşma

Blog Yazmak

Hafta sonuna mı yaklaştık hafta başı mı belli değil. gerçi çok yakınlar birbirine. dünya gibi aynı. çin’in rusya ile sınırı olduğunu duyunca da şaşırıyo insan.japonyanın amerika ile falan.hafta sonuna cuma ile giriyonda.aslında pazartesiye de çok yaklaşmış  olmaktayız.

Neyse günler öyle  geçmekte işte.benim hayat da aynı hızıyla değişmekte.yavaş yavaş varlığının değeri olmayan insanlardan (insanlar çok değerli varlıklardır,değersiz olanlar sadece benim için değersiz) sıyrılmaya bakıyorum artık.çünkü en çok onlar zarar veriyor bana.

bi söz okumuştum düşmanından değil dostundan kork,çünkü dostun düşman olduğunda, sana nasıl acı vereceklerini iyi bilirler…cidden doğru. insanlarla çok  dost olmamak gerekiyor.aile-kan bağı ya da sürekli çevrende olmalı dostun.

sanal alemin dostuda yere batsın sevgisi de…

bi elin parmaklarını geçermi bilmiyorum da çok zorlamam lazım geçmesi için sanalda tanştığım-tanışmayı sürdürdüğüm insan sayısı.

neyse sallayalım umurumuzda değil o.

blog yazmak işte asıl mesele.zordur blog yazmak. blogspot a bağlı değiliz Allahtan en büyük avantajımız o. iş güç vs arasında kendini yazabilmek  çok zor… kendine vakit ayıramayan bi insanın kendisini yazması ne derece mantıklı bilmiyorum lakin çok stresli bi iş..

bi de insanın space tuşu kopuksa değme gitsin…

yakında daha farklı bikaç yenilik olacak hayatımda bu birincisi, ikincisi de sitede de yenilikler olacak.

hadi işinize :)

Daha Fazla Göster

Samanpan

Dünyanın en güzel şehrinde doğup dünyanın en dandik başkentinde hayatını devam ettirmekte. Psikoloji İle uğraşmakta olup saçmalamak için bu siteyi kullanmakta. Tanısanız çok sevmezsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. unuttunmu beni oysaki dostlukları itiyorsun fakat gözün önünde görmüyorsun :p ya msn ye niye gelmiyorsun bak ankaraya gelirim ha :)

  2. blög yazmak iyidir bea, onu bunu boşverde, sen şu etiketler tablosunun css kodlarını ver bakayım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu