Yapılacak 84 Şey

Uyumak Vol#45

Ölmeden önce yapılası gereken 45. şey de uyumak. çok yararlı bir eylemdir kendileri. insanın böyle bütün kötü düşüncelerini, morel bozukluklarını herşeyini alır götürür. insanlar genelde sıkıntıyla karşılaştıklarında hani : ölsemde kurtulsam derler ya. heh tam da öyle işte. uyumak da yarım ölmek oluyor. sonra rüya olayı da var tabi. görmek istediğin göremediğin şeyleri de görebilme ihtimalin var. hem onlar bi yana bu dünyanın sıkıntısından bir nebze de olsa uzaklaşmış oluyorsun.

uyandırılma şekilleri de çok önemlidir. dikkat edilmeli. çok farklı şekillerde uyandırmalar mevcut. gönül ister ki hep öpülerek uyanak da malesef genelde zırlayan telefon sesine uyanmak nasip oldu bugüne kadar.

sonra o kalkıştan sonraki durum da çok önemli. bi kere psikolojin bozuk oluyo arkadaş. tam uyuyacan ne güzel biri arar bişey olur zaman dolar :) ne bileyim. uyutmazlar seni . üzer bu durumda insanı.

sonra o yatak sefası durum varya . hani uyanıp da sağa sola dönüp ama kalkmamak. o da ciddi sıkıntılara gebe diyorlar. hafıza zayıflığının unutkanlığının sebeplerinden. kalkıyosan deli fişek gibi zıplayacan yataktan direk. yoksa işin zor.

misal ben her zaman uyuyabilen bi insan değilim. ama fırsatını bulsam hiç uyanmak istemiyorum uykumdan :(

neyse hadi selametle. iyi uykular.

Not: bu son kısmı da kime yazıyosam artık bilmiyorum. kimin umurunda ya da okuyanda yok ama neyse. sizleri çok seviyorum :p dermişim .

Daha Fazla Göster

Samanpan

Dünyanın en güzel şehrinde doğup dünyanın en dandik başkentinde hayatını devam ettirmekte. Psikoloji İle uğraşmakta olup saçmalamak için bu siteyi kullanmakta. Tanısanız çok sevmezsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu