Best Of

Nazan Bekiroğlu

Best of series devam ediyor arkadişler. Nazan ablamız da best of larımızdan biridir. Kendisi edebiyat profesörü olup halen trabzonda ikamet etmektedir. eğer bırakmadıysa da katü de edebiyat bölümü öğretim üyesidir. bizim için bunların pek bi önemi yok tabi. biz kitaplarını sevdik, onunla alakalı bi kaç fikrimizi paylaşalım dedik-dedim. neyse ilk okuduğum kitabı cümle kapısı idi. haddinden fazla etkilenmiştim ve aceleten başka kitaplarını aramaya koyuldum. gidip hemen isimle ateş arasında ve mor mürekkep adlı kitaplarını almıştım.

Sonra onları da okuyup yeteri kadar etkilendikten sonra favorim olan Yusuf ile Zülayha adlı kitabını alıp okudum. o hikayeye hepimiz vakıf olsak da hiç böyle bi  anlatımdan dinlememiştim hikayeyi. ve can evimden vurulmuşa dönmesemde çok etkilendim.

neyse sonra nun masallarının özel baskısı çıkmıştı ki belli sayıda koşarak olmasa da yine araba ile gidip onu almıştım. derken baya bi sevgi besledik tabi.

kendi sitesi de mevcut olmakla birlikte haftalık olarak gazetelerde yazıları çıkmaktadır.

bayan yazar sevmiyor olsam da nazan bekiroğlu bir istisnadır. onunla birlikte yine hayranı olduğum kişiler arasında Elif Şafak ve Alev Alatlı bulunmaktadır. ilerleyen zamanlarda o kişilerle alakalı da gerekli olan bilgilendirmeyi yapmayı düşünmekteyim. bir başka yazıya kadar bekleyedurun.

saygı sevgi . . .

Daha Fazla Göster

Samanpan

Dünyanın en güzel şehrinde doğup dünyanın en dandik başkentinde hayatını devam ettirmekte. Psikoloji İle uğraşmakta olup saçmalamak için bu siteyi kullanmakta. Tanısanız çok sevmezsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu