Boş Konuşma

Halüsinasyon Değil Gerçek

Halüsinasyon görenler de gerçek zannediyor. Yani anlayacağınız gören için bu ayrımı yapma imkanı yok. Geçen sene yolda çıkmıştı karşıma. Çıkmadı belki ben öyle zannettim dedim ya ayrım yapamayacağım. Kalmıştım sokak ortasında. 3-5 dakka hiç kıpırdamadan izledim. Yürüdü peşinden gitmeye çabaladım yapamadım. Aklım durmuştu. Kıpırdayacak halim de yoktu.

Benzettim heralde dedim ama aynıydı sanki.

Bugün de gördüm. Yolda yürüyorum pastanede arkası dönük oturuyo : )

Beş on dakka döner diye dolandım sağda solda. dondurmasını yedi, üzerine bi de çay içti. Zevksiz bi durum. dondurma biter bitmez çay içti o nokta gözümden kaçmadı da bekledim yine. camdan falan baktım göremedim yüzünü. Burnunu gördüm bi ara. Burnu uzun ve şekilsiz, o da benziyodu.

iv790ttacizÇantayı da benzettim. ayakkabıları görmeye çalıştım olmadı.

Dün de enteresan bi rüya gördüm zaten. Ben istanbuldayım. düğün hazırlıkları var. Kendi düğünüm ama gelin yok ortada.

İrtibatım olmadığından nasıl olacakki diyorum. Hesapta bizimkiler ayarlamış düğünü, gelin de şehir dışından gelecekmiş işte.

Ben çok garip rüyalar görürüm üzerim açık yattığım için : P Hepsinde de rüya olduğunun farkına varırım. Rüyada işi dalgaya vururum falan bi şekilde uyanırım sonra uyanmak isteyip.

Dün geceki o kadar sahiciydi ki rüya olduğunun farkına varmadım ben bile inanmıştım.

Hatta uyandığımda şaşırdım nerdeyim diye.

Neyse gelinin numarası da yok bende ya diyorum ki gelin arabasında sorarım numarasını falan. Ciddi ciddi bunu düşündüm yani.

Anlayacağınız bu aralar çok sağlıklıyım.

Kısa süreli de olsa sağda solda rastlayınca mutlu oluyorum demekki.

Kelam bitti, ben bekliyorum…

Daha Fazla Göster

Samanpan

Dünyanın en güzel şehrinde doğup dünyanın en dandik başkentinde hayatını devam ettirmekte. Psikoloji İle uğraşmakta olup saçmalamak için bu siteyi kullanmakta. Tanısanız çok sevmezsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu