Boş Konuşma

Hacked by depresan

Hey admin bana ulaş! Sistemizinde ciddi açıklar bulduk ve bunu isterseniz 182 trilyona düzeltebiliriz. Bu parayı taksite de böldürebiliyorsunuz aslında. Sırf ayağınız alışsın diye taksit sayısını 35453’e çıkardık. Sıfır faiz. Ciddiyiz. Sistemsel olarak açık bulduğumuz sitelere bu tür uyarılar yapıyoruz ki ciddi olduğumuz anlaşılsın. Bizler açık bulduğumuzda site admini ile birlikte çalışırız. Birlikte çalışırız çünkü açıkların beraber daha iyi kapatılacağına inanıyoruz. Birlikten kuvvet doğar sözü bize referanstır. Dediğimiz gibi. Sistemizindeki açığı kapatabilmemiz için birlikte çalışmalıyız. Bunun için bize ulaşabileceğiniz email adreslerini aşağıya sıralıyoruz.

acıkkapatilir@hotmail.com

birliktecalisalimaciginizikapatalim@hotmail.com

acikkapama182trilyon@hotmail.com

Yukarıda yazdığımız email adreslerinden bize 8/25 ulaşabiliyorsunuz. Biz sürekli çalışıyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçiniz. Kendinize iyi davranın ve doğayı sevin.

Yeni yazarınız depresan yazdı. Lütfen ürkmeyiniz. İyi günler dileriz.

Nanik.

Daha Fazla Göster

depresan

Kimine göre "herhangi biri", kimine göre "teyzesinin kuzusu", kimine göre "boşluk", kimine göre "kapitalizm dişlisi". Bana göre "benim", "insanım". Çok da şey yapmamak lazım.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu