Boş Konuşma

En Huzurlu Ülkeler Sıralaması

Merhaba değerli okuyucular. Haberler şeysine devam ediyoruz. Bakalım ne gibi gariplikler var diyeceğim de sanki garip olmayan haberimiz varmış gibi. Bişey demiyorum direk başlıyoruz.

Gelişmiş-İlerici Ülkeler

İşte aklı çalışan adam. Gidin abicim ileriye gidin muasır medeniyetler seviyesine çıkın hatta orayı da geçin. Radikal karar hem tam bizlik. Acilen bu gibi bi gariplik görmek istiyorum ülkemde. Hem benim ülkemin Bolivya dan nesi eksik ki? Eğer dünyada bu gibi bir gariplik yapılacaksa neden biz değil de Bolivya? Sorularını sormuyor değilim. Neyse neyse devam edelim.

Allah İslam Dünyasının Yardımcısı Olsun

Başlıkta dediğim gibi Allah İslam coğrafyasının yardımcısı olsun. Her yerinden kan ağlayan bir coğrafya. Huzur yüzü görmeyen insanlık topluluğu. Sosyologlar falan boşuna araştırmasına gerek yok neden böyle olduğunun. Haberde sebebi tek cümlede söylenmiş. Kılavuzu Türkiye olanın burnu sıkıntıdan çıkmazmış. Keşke İslam dünyasına yön vermek falan gibi ciddi kelimeler cümleler yerine İslam’ı kılavuz edinsek de biz de burnumuzu sıkıntıdan kurtarabilsek.

Malumun İlanı 

Bilin bakalım hangi firma? Arkadaş gözünüzü seveyim binmeyin şuna. Canınıza kastınız mı var ya. Önceki yazıdaki olayı biliyorsunuz hatırlatma gereği duymuyorum. Ama artık bilinçlenelim lütfen, ne gerekiyosa yapalım şu konuda da binmeyelim şu garabete.

İlerleme Kaydedilmiş

Ülkemizde güzel şeyler de olmuyor değil diye başlayacak haber yok ne yazık ki. İlerleme kaydetmişiz bu konuda. 2015 de 135. sıradaymışız. Bu yıl büyük bir ilerleme kaydedip! 145 olmuşuz. Toplamda kaç ülke var ki dediğinizi duyar gibiyim. Toplamda 163 ülke var arkadaşlar. Yani 2 yıla falan çalışır çabalamaz en üste çıkarız. Ne olacak halimiz bilmiyorum.

En huzurlu 3 ülke: İzlanda, Danimarka, Avusturya

En Huzursuz 3 ülke: Suriye, Güney Sudan, Irak

Çalışır çabalar yakalarız sınır komşumuzu iki yıla dediğim gibi. Azmetmişiz bi kere…

Derseniz ki ben çok beğendim bu yazıyı sağda solda facede twitterda whatsapp gruplarınızda falan paylaşın. Ya da ek bilgi vereceğim ya da seni ne kadar çok sevdiğimi söyleyeceğim falan derseniz de yorum atmayı unutmayın. Huzurlu günler

Daha Fazla Göster

Samanpan

Dünyanın en güzel şehrinde doğup dünyanın en dandik başkentinde hayatını devam ettirmekte. Psikoloji İle uğraşmakta olup saçmalamak için bu siteyi kullanmakta. Tanısanız çok sevmezsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu