Boş Konuşma

Araf

Hayaller kurardık biz yıllar önce. Gereksiz işler, zahmetli sonra, bi sürü iş.

Bilmem kaç hedefleri… 20 yıl sonra kendini nerde görüyorsun? Ne bileyim ulan ben haşa Allah mıyım geleceği göreyim. Bi yerde görmüyorum, geberip gitmiş olmayı planlıyorum hep, nolacak ya, olmaz mı bişeyler bizden.

Alınmaz mıyız işe yoksa, Sİ Vİ miz mi dandik? hayallerimiz mi eksik? ruh hastası gibi mi gözüküyoruz uzaktan bakıldığında?

Dünya ve içindekilerin toplamına değer biçmediğimizden mi bu durum? Nolacak halimiz? Bu elden gitsek kerem et aklından çıkarma beni diyeceğimiz birini bırakmadığımızdan mı arkada? Bakmışın ölmüşüz olmaz mı? Kazarlar sığacağımız bi yer doyurur gözümüzü toprak he? Son çay içildiği zaman he düşün bak. Böyle sıcak sıcak çekecez sonuna kadar dibini? hatırladın mı? Sonra bardağı koyup hadi eyvallah diyerekten çıkıp gideceksin dünyadan, zengin kalkışı gibi.

Güzel başlangıçlar yaptık sürekli, sürekli umutlu olduk, aha bu sefer tutturduk dedik hatırla. Sonunu getiremedik hani o başlangıçların.  Sonu gelecek korkmamak lazım gelecek bi şekilde sonu.

Ağlayacak bi kaç kişi sonu geldiğinde en fazla, belli şartlar gerçekleştiğinde, yeteri zaman geçtiğinde sadece böcekler toprak altında bitirmeyecek bizi, akıllardaki izlerimiz de silinecek hani? Komik değil mi ya? Uğraş çabala her sabah kalk binbir meşakket büyü, kalıcı gibi evler kur tam az soluklanayım dediğinde tık diye çeksinler canını : ) bayağa bi komik. Aptallık ya bu. Komik videolar gibi hayatımız var. Adam yolda gidiyo saçmasapan düşüyo hani gülüyoz ya aynısı işte, biraz daha uzun sadece süresi. bazısı 60 yılda düşüyo bazısı 6.

Al sana mutlu son işte. Uğraş çabala didin hayal kur = tık.

Son yudumu çektiysen çaydan şanslı bile sayılabilirsin bi de öyle düşünmeli.

Son bu işte, başlangıçların en başı. Yandık be

Artık huzurlu mu yatarsın huzursuz mu bilemem sonu biliyorum işte sadece o kadar.

Çalışma ya düşünme yarın da hayalleri de putları da yık kafadan bi gün olmaz mı?

Öleceksin ulan. Öleceksin ya. Böyle bildiğin nefesin falan kesilecek yatıracaklar ya. heykel gibi taş olacaksın inanmıyo musun?

Son türkümüzü de dinledik mi en şanslısı biziz o kadar. böyle bağlamanın teline tek tek vuracak kalp atışı gibi.

Zülüf dökülmüş yüze kaşlar yakışmış göze

Usandım bu canımdan amman amman dert ile geze geze he?

Usandık be

Daha Fazla Göster

Samanpan

Dünyanın en güzel şehrinde doğup dünyanın en dandik başkentinde hayatını devam ettirmekte. Psikoloji İle uğraşmakta olup saçmalamak için bu siteyi kullanmakta. Tanısanız çok sevmezsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu