Boş Konuşma

Ağlarsa Sosyal Ağlar Gerisi Yalan Ağlar

Son günlerde havaların verdiği şeyden mi artık anlamadım insanlarda bi gariplik var. Duygu değişimleri o kadar çok oluyor ki insanda. sürekli sabah iyi akşam kötü… anlık duygu değişikleri. insanın morelini o kadar çok bozuyor ki. sonra da sabah akşam depresyondayım diye ağlıyor insanlar. halbuki alakası yok. duygularımızın kontrolü elimizde. ben bakıyorum bu yeni dönemde: mutlu olma-üzülme ayrımında kalınca insan nedense üzülmeyi seçiyor.

Yeni moda artık üzülmek. sürekli ağlamak.duygusal sözler söylemek. aşık olmak. özlem duymak vs.

tabi nedeni ne bunun sizce ? -tabiki sosyal ağlar. facebook-twitter vb…

sabah akşam “aşk sözleri” film replikleri” bunalım bilmem neleri, duygusal mesajlar zımbırtıları…

çocuk 20 yaşına gelir gelmez aşık oluyor. neden ? çünkü moda

sonra sürekli ağlıyor sızlıyor . sebep aynı.

bende bu durumdan o kadar çok sıkılmış durumdayım ki. bakmayın insanların somaliye yardım vs yapıyoruz demelerine. yapmıyorlar. kendilerine yapıyorlar. insanların o kadar çok ağlaması gereken şey varki günübirlik saçma sapan temelsiz aşklarına ağlamaktan vakit bulamıyorlar.

laf söylüyorlar, çünkü bunalıma girmişler. sonra üzülüyorlar neden söyledim diye. çekip gidiyorlar sinirliyken, sonra dönüp arkaya : ” yaa keşke gitmeseydim” diyorlar.

dediğim gibi sebebi o kadar çok saçma sapan işler ki anlatamam. hatta sıksam biraz belki anlatabilirim :)

şu sosyal ağlar hakkında “facebook psikolojisi” “twitter psikolojisi” şeklinde yazı hazırlayım müsait bi zamanda meslek işe yarasın.

hemde güzel bi kaynak olsun örnekli resimli falan şöyle ohh mis.

neyse öyle işte. görüşmek dileğiyle. he bu arada burayı daha fazla kullanacağım sık takip edin.

o kadar çok yazı yazacam ki gözleriniz bozulacak, aklınızı alacam sizin. hadi öptüm bye bye

Daha Fazla Göster

Samanpan

Dünyanın en güzel şehrinde doğup dünyanın en dandik başkentinde hayatını devam ettirmekte. Psikoloji İle uğraşmakta olup saçmalamak için bu siteyi kullanmakta. Tanısanız çok sevmezsiniz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. he hocam benim birde merak ettigim sey su: acaba gercekmi bu nette yazilanlar, hani “asigim” “bunalimdayim” “deli gibi seviyorum” “intihar edicem” “psikomanyakim” bilmem ne binbirtürlü seyler, cidden bunlar dogrumu, cünkü 12-13 yasindaki cocuklar bile “askim seni cok sevioyrum” gibi seyler yaziyorlar (bence ki salliyorlar)
    bunlarin canimi sikiliyor? hobileri felanmi yok? onu cok merak ediyorum,,,
    bizi cok bekletmezsen cok seviniriz

    not: yegen takipte :)

  2. model alıyorlar. çevrelerinde sürekli onu görüyorlar. düşün orta okula giden bi kız. sınıfa giriyo, tenefüsler dahil ne konusuyo dersin ? sürekli face de şunu yaptım buna mesaj attım şu fotoma şu çocuk şunu dedi. ee sürekli bunu dinleyen diğer kız da ister istemez giriyor. iş ailelerde bitiyor. çok yakında diyelim. takibe devam. aylaryu (kalp işareti)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu