Evet best of lara devam ediyoruz. İzlediğiniz filmleri unutun. Bambaşka bir film bu. Eğer izlemediyseniz de kesinlikle izlemeniz gereken filmlerin en başına bunu koymalısınız. O kadar diyorum…

3 gencin mühendislik okuluna yazılması ile başlıyor film. 3 gençten bir tanesi vahşi doğa fotoğrafçısı olmak istiyor aslen ama ailesinin baskısı yüzünden mühendislik okuluna geliyor. diğer genç ise ailesinin durumu çok kötü. evlenemeyen bi ablası var. bu durumlardan kurtulmak için bu okula geliyor. 3. çocuk ise apayrı. mühendislik onun tutkusu. ve ne için geldiğini yazarsam filmin heyecanı kaçabilir.

Okul ise mükemmeliyetçi bir dekan tarafından yönetilmekte. İlk günden itibaren tüm çocukların üzerinde baskı var tek bu 3. çocuk haricinde.

okulda bu baskı yüzünden kendini asan mı dersiniz, camdan atan mı dersiniz hepsi mevcut.

Bu 3. çocuğumuzun bi aşk hikayesi var sonra. efsane bi kız tabi sevdiği de. resimlerini paylaşalım hemen.

en soldaki doğa fotoğrafçısı olmak isteyen. en sağdaki ise ailesinin durumu kötü olan. ortadaki ise esas oğlanımız.

Bu da hanım kızımız. muhteşem bi yüzü var. evlenek dese başlık parası istemem valla. zira filmi izleyince göreceksiniz ki o yörede erkeklere başlık parası veriliyo. hatta bu ablası evde kalmış dedik ya birinin. o kızı almak isteyen çocuk başlık parası olarak araba istediği için evde kalmıştı … ben yine burdan çağrı yapıyorum. Kareena Kapoor adı.

Evlenelim dersen başlık parası istemiyorum. Ev var iş var sigortam var. ohh mis. kabul edersen bana ulaş. kib bye.

Neyse konumuza dönelim. filmde zor durumlarda kaldığınızda Ol İz Vel diyin geçer diyor. ana tema bu.

Öyle de bi işliyolar ki filmde gerçek hayatta uygulayabilirsiniz bile o derece yani.bu all is well den geliyo. dandik ingilizceleri olduğundan dolayı. o şekilde çıkıyo. herşey yolunda demek gibi bişey yani.

İzlemeniz gerekiyor kesinlikle. hayatınızı değiştirebilecek nitelikte filmlerden biri.